Březen 2011

Nesnáším Pondělky !

28. března 2011 v 22:15 | Nicool |  Diary
Dneska jsem nějaká celá bez nálady ... a navíc když vstávate v 5:30 :( ta Střední mě jednou zabije,ale docela dost jsem se těšila na mojí kočičku Andrejku :) ... Docela jsem ten víkend bez ní měla stesk,ale aspon jsem doma relaxovala,poklidila a udělala Mamince radost ♥ Ve škole se to jakš takš zvládalo :D Už aby byl víkend... jsem poslední dobou líná snad na všechno :/ :D No nic doufám,že jste si užily Pondělí líp než já ;) Jdu za chvíli spát at se mi chce ráno aspoň vstávat :D Dobrou;)Píšu o sobě.

27. března 2011 v 22:27 | Nicool |  This is me
Tak abych se představila jsem optimistickej,cílevědomej,náladovej,bláznivej,důvěrnej člověk ;)
Nejvíc miluju svoji rodinu :) Nejdůležitějším člověkem je pro mě moje Maminka :-* Té můžu říct všechno,vždycky dokážeme popovídat o všem a je to člověk,kterej mi vždycky pomůže a ví jak mi je.Maminku nejvíc Miluju :-* ! a tak to zůstane :-* ... taky vlastníme 2 pejsky Sindy a Daga :)
Nemám ráda lidi, co se šťouraj v nose,plešatý frajery, pak lidi bez vkusu,lháře,namyšlený lidi,zimu,školu,zklamání,určitý lidi,drškovou.
Jsem na Střední Škole na oboru Veřejnosprávní činnost a docela mi to vyhovuje :-)
Ráda koukám klukům na zadky :D Jsem praštěná a drzá.Mám slabost pro modrý a hnědý oči:) Taky se mi dost často stává, že nevím, co chci, ale pomalu si zvykám... nejsem moc na vážný vztahy a do všeho někdy po hlavě nejdu,ráda si užívám jsem mladá tak co? je mi 15 a užívat života si mám ! :) Jsem i hodná, ale i zlá. Milující, ale i nenáviděná. Namyšlená, ale i citlivá.Kluci mi dokážou ublížit snadno,protože se hned zamiluju ...
K mému životu patří spousta skvělejch přátel,a hlavně moje nejlepší kamarádka Andrejka-člověk,kterej ke mě patří jak puzzle k puzzli :) Je to člověk,kterej mě umí perfektně pobavit,naladit,utěšit,pořádně rozesmát :D Mám s ní spousty zážitků a to se známe teprve půl roku je mi hodně blízká a opravdu jí můžu věřit,těch hlášek co už jsme vymysleli ješ nepopsatelno (např.Jebat,Shit,kryple,Pádre,Kadle :DDD) ... Poznala jsem jí na Střední Škole,kde poslední dobou trpím špatnými známkami :D :( ale to se spraví :) já doufám!
Toť tak nějak vše o mě :)


PS:moje maličkost:) Abyste vůbec věděli jak vypadám :D